feb
4
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



feb
11
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


Daniel Márfoldi




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



feb
18
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Videozáznam




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Matúš Fašang




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



feb
25
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



mar
4
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Ján Muráň




Krupina


Bohoslužba v zbore B.Štiavnica




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



mar
11
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


František Kolesár




Krupina


Bohoslužba v zbore B.Štiavnica




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



mar
18
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Hedviga Knapeková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohoslužba v zbore Krupina




Krupina


Samuel Ondrušek




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



mar
25
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Tibor Kapusta




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



feb
4
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



feb
11
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


Daniel Márfoldi




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



feb
18
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Videozáznam




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Matúš Fašang




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



feb
25
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



mar
4
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Ján Muráň




Krupina


Bohoslužba v zbore B.Štiavnica




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



mar
11
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


František Kolesár




Krupina


Bohoslužba v zbore B.Štiavnica




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



mar
18
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Hedviga Knapeková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohoslužba v zbore Krupina




Krupina


Samuel Ondrušek




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



mar
25
So
2023
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Tibor Kapusta




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam