jún
1
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF CHOMISTEK




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


BORIS URBÁNEK




Krupina


JOZEF KUČERA




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



jún
8
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


RASTISLAV LAGAŇA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


MATÚŠ FAŠANG




Krupina


VIDEOZÁZNAM




Žiar nad Hronom


ANNA ŠARKÓZIOVÁ



jún
15
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF KUČERA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


NICOLE DURANOVÁ




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



jún
22
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JAROSLAV NOVOTA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


JOZEF KUČERA




Krupina


MATÚŠ FAŠANG




Žiar nad Hronom


VIDEOZÁZNAM



jún
29
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


TIBOR KAPUSTA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


RASTISLAV LAGAŇA




Žiar nad Hronom


JOZEF KUČERA



júl
6
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 6 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF KUČERA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


RASTISLAV LAGAŇA




Krupina


VIDEOZÁZNAM




Žiar nad Hronom


ANNA ŠARKÓZIOVÁ



júl
13
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 13 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


RASTISLAV LAGAŇA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


JAN NEHYBA




Žiar nad Hronom


JOZEF KUČERA



júl
20
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 20 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


VIDEOZÁZNAM




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


JOZEF CHOMISTEK




Krupina


VIDEOZÁZNAM




Žiar nad Hronom


VIDEOZÁZNAM



júl
27
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JÁN HANKO




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


MATÚŠ FAŠANG




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



aug
3
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


VIDEOZÁZNAM




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


VIDEOZÁZNAM




Žiar nad Hronom


ANNA ŠARKÓZIOVÁ



7 Ne 8 Po 9 Ut 10 St 11 Št 12 Pi 13 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: júl 13 11:28 pm
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 13 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:00  –  Kázanie Božieho slova RASTISLAV LAGAŇA Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica LIBOR KNAPEK Krupina JAN NEHYBA Žiar nad Hronom JOZEF KUČERA