okt
1
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Terézia Javorková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



okt
8
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


Libor Knapek




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



okt
15
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



okt
22
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Hedviga Knapeková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Lagaňa




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



okt
29
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Emanuel Šopoň




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



nov
5
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 5 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


František Babajrčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



nov
12
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 12 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



nov
19
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 19 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Dominika Hlivková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Matúš Fašang




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



nov
26
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 26 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


Rastislav Lagaňa




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



dec
3
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Špalek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



25 Ne 26 Po 27 Ut 28 St 29 Št 30 Pi 1 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: sep 28 03:36 pm
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 1 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Terézia Javorková Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Libor Knapek Krupina František Babjarčík Žiar nad Hronom Jozef Kučera