apr
27
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Javorková Terézia




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



máj
4
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Bielik Stanislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


PS:e 2019 – Banská Bystrica




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



máj
11
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



máj
18
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



máj
25
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



jún
1
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



jún
8
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



jún
15
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



jún
22
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



jún
29
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



21 Ne 22 Po 23 Ut 24 St 25 Št 26 Pi 27 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: apr 26 02:41 pm
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 27 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Javorková Terézia Krupina Lagaňa Rastislav Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan