Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Edita



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Soós Bronislav




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Hreňo Michal



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kapusta Tibor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Soós Bronislav



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Chomistek Jozef








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Bielik Stanislav




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Emil



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Bielik Stanislav



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hlivka Pavel








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Nehyba Jan




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



Bohoslužba



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam








Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kern Bohumil




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Šarkózi Vasiľ