máj
4
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


EMANUEL ŠOPOŇ




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


JÁN HANKO




Krupina


JOZEF KUČERA




Žiar nad Hronom


ANNA ŠARKÓZIOVÁ



máj
11
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF KUČERA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


RASTISLAV LAGAŇA




Krupina


MATÚŠ FAŠANG




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



máj
18
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


TERÉZIA JAVORKOVÁ




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


JOZEF KUČERA




Krupina


LIBOR KNAPEK




Žiar nad Hronom


VIDEOZÁZNAM



máj
25
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


BORIS URBÁNEK




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


SPOLOČNÉ ZHROMAŽDENIE V ZBORE KRUPINA




Krupina


FRANTIŠEK KOLESÁR




Žiar nad Hronom


JOZEF KUČERA



jún
1
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF CHOMISTEK




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


BORIS URBÁNEK




Krupina


JOZEF KUČERA




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



jún
8
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


RASTISLAV LAGAŇA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


MATÚŠ FAŠANG




Krupina


VIDEOZÁZNAM




Žiar nad Hronom


ANNA ŠARKÓZIOVÁ



jún
15
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JOZEF KUČERA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


NICOLE DURANOVÁ




Žiar nad Hronom


DUŠAN ŠARKÓZI



jún
22
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


JAROSLAV NOVOTA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


JOZEF KUČERA




Krupina


MATÚŠ FAŠANG




Žiar nad Hronom


VIDEOZÁZNAM



jún
29
So
2024
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:00  –  Kázanie Božieho slova


TIBOR KAPUSTA




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


LIBOR KNAPEK




Krupina


RASTISLAV LAGAŇA




Žiar nad Hronom


JOZEF KUČERA



19 Ne 20 Po 21 Ut 22 St 23 Št 24 Pi 25 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: máj 21 01:59 am
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:00  –  Kázanie Božieho slova BORIS URBÁNEK Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica SPOLOČNÉ ZHROMAŽDENIE V ZBORE KRUPINA Krupina FRANTIŠEK KOLESÁR Žiar nad Hronom JOZEF KUČERA