feb
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



feb
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



feb
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Šopoň Emanuel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kolesár František




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



feb
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



mar
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hreňo Michal







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



mar
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Špalek Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohoslužba v zbore Zvolen




Krupina


Bohoslužba v zbore Zvolen




Žiar nad Hronom


Čík Peter



mar
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Kolesár František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



mar
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



mar
30
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Márfoldi Daniel




Krupina


Bohoslužba v zbore Banská Štiavnica




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



apr
6
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 6 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Knapeková Hedviga







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



20 Ne 21 Po 22 Ut 23 St 24 Št 25 Pi 26 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: sep 22 05:14 pm
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 26 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:30  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Javorková Terézia Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Urbánek Boris Krupina Kučera Jozef Žiar nad Hronom Šakróziová Anna ml.