júl
18
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rasstislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



júl
25
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Fašang Martin




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



aug
1
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hlivková D.







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



aug
8
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kapusta Tibor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



aug
15
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



aug
22
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kolesár František







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Fašang Martin




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



aug
29
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Javorková Terézia




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



sep
5
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 5 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



sep
12
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 12 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Chomistek Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Ondrušek Samuel




Krupina


Fašang Martin




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



sep
19
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 19 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:30  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Pavlík Mikuláš




Krupina


Bohoslužba v zbore Banská Štiavnica




Žiar nad Hronom


Kolesár František



12 Ne 13 Po 14 Ut 15 St 16 Št 17 Pi 18 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: júl 13 04:20 pm
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 18 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:30  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rasstislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Knapek Libor Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.