okt
26
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 26 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Soós Bronislav



nov
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



nov
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



nov
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Chomistek Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



nov
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



nov
30
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



dec
7
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 7 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



dec
14
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 14 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Márfoldi Daniel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Zbor Zvolen




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



dec
21
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 21 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



dec
28
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 28 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



20 Ne 21 Po 22 Ut 23 St 24 Št 25 Pi 26 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: okt 22 06:10 am
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 26 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Javorková Terézia Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Videozáznam Krupina Hreňo Michal Žiar nad Hronom Soós Bronislav