júl
9
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Ján Hanko




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



júl
16
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Samuel Ondrušek



júl
23
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



júl
30
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Emanuel Šopoň




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Lagaňa




Krupina


Libor Knapek




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



aug
6
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 6 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



aug
13
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 13 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Videozáznam




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Tibor Kapusta




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Videozáznam



aug
20
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 20 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



aug
27
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohumil Kern




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



sep
3
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Peter Čík




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



sep
10
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 10 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Matúš Fašang




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Videozáznam



3 Ne 4 Po 5 Ut 6 St 7 Št 8 Pi 9 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: júl 6 08:30 am
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 9 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Ján Hanko Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Libor Knapek Krupina Matúš Fašang Žiar nad Hronom Jozef Kučera