máj
28
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 28 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Terézia Javorková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Samuel Ondrušek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



jún
4
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Hedviga Knapeková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Lagaňa




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



jún
11
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



jún
18
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Tibor Kapusta




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



jún
25
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


VIDEOZÁZNAM




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



júl
2
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Bohoslužba v zbore Banská Štiavnica




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Daniel Huvar




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



júl
9
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Ján Hanko




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



júl
16
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Samuel Ondrušek



júl
23
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



júl
30
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Emanuel Šopoň




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Lagaňa




Krupina


Libor Knapek




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



22 Ne 23 Po 24 Ut 25 St 26 Št 27 Pi 28 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 28 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Terézia Javorková Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Samuel Ondrušek Krupina Jozef Kučera Žiar nad Hronom Jozef Kováč