nov
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



nov
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Chomistek Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



nov
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



nov
30
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



dec
7
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 7 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



dec
14
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 14 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Márfoldi Daniel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Zbor Zvolen




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



dec
21
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 21 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



dec
28
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 28 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



3 Ne 4 Po 5 Ut 6 St 7 Št 8 Pi 9 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 9 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Videozáznam Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.