nov
26
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 26 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


Rastislav Lagaňa




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



dec
3
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Špalek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



dec
10
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 10 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



dec
17
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 17 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jan Nehyba




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


Rastislav Lagaňa




Žiar nad Hronom


Videozáznam



dec
24
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 24 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Tibor Kapusta




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



dec
31
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 31 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



26 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 26 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Jozef Chomistek Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Boris Urbánek Krupina Rastislav Lagaňa Žiar nad Hronom Jozef Kučera