júl
27
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hreňo Michal







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



aug
3
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



aug
10
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 10 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



aug
17
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 17 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Ondrušek Samuel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Zbor Zvolen




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



aug
24
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 24 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Chomistek Jozef




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



aug
31
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
aug 31 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Šopoň Emanuek







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



sep
7
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 7 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



sep
14
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 14 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



sep
21
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 21 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



sep
28
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 28 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Audiozáznam