apr
20
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 20 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Nehyba Jan




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



apr
27
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Javorková Terézia




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



apr
30
Ut
2019
Klub zdravia Banská Bystrica @ Spoločenské centrum
apr 30 @ 17:00 – 19:00
máj
4
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 4 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Bielik Stanislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


PS:e 2019 – Banská Bystrica




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



máj
6
Po
2019
Odhaľte svet Biblie – cyklus prednášok @ Kultúrne centrum
máj 6 @ 17:00 – 19:00
máj
11
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 11 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



máj
18
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



máj
21
Ut
2019
Klub zdravia Banská Bystrica @ Spoločenské centrum
máj 21 @ 17:00 – 19:00
máj
25
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



jún
1
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



20 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
apr 20 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rastislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Nehyba Jan Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.