feb
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Šopoň Emanuel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kolesár František




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



feb
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



mar
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hreňo Michal







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



mar
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Špalek Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohoslužba v zbore Zvolen




Krupina


Bohoslužba v zbore Zvolen




Žiar nad Hronom


Čík Peter



mar
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Kolesár František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



mar
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



mar
30
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Márfoldi Daniel




Krupina


Bohoslužba v zbore Banská Štiavnica




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



16 So
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
9:30 Bohoslužba @ Zbor Zvolen
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 16 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Šopoň Emanuel Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kolesár František Krupina Hreňo Michal Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan