okt
19
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 19 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Javorková Terézia




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



okt
26
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 26 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Hreňo Michal




Žiar nad Hronom


Soós Bronislav



nov
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



nov
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



nov
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Chomistek Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



nov
23
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 23 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



nov
30
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 30 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Lagaňa Rastislav




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



dec
7
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 7 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



dec
14
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 14 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Márfoldi Daniel







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Zbor Zvolen




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



dec
21
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 21 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Videozáznam







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



Ne Po Ut St Št Pi So
1
2
3
4
5
6
7
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 7 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.
8
9
10
11
12
13
14
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 14 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Márfoldi Daniel Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Lagaňa Rastislav Krupina Zbor Zvolen Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan
15
16
17
18
19
20
21
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 21 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Videozáznam Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Kučera Jozef
22
23
24
25
26
27
28
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 28 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Hric Peter Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Videozáznam Žiar nad Hronom Kováč Jozef
29
30
31