máj
25
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



jún
1
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Soós Filip







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



jún
8
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



jún
15
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



jún
22
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



jún
29
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



júl
6
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 6 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Hreňo Michal



júl
13
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 13 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Knapeková Hedviga







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



júl
20
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 20 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kapusta Tibor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



júl
27
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 27 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hreňo Michal







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Knapek Libor




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



Ne Po Ut St Št Pi So
1
2
3
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 3 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:30  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rastislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Šakróziová Anna ml.
4
5
6
7
8
9
10
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 10 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:30  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Javorková Terézia Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Lagaňa Rastislav Krupina Fašang Martin Žiar nad Hronom Kučera Jozef
11
12
13
Klub zdravia Banská Bystrica 17:00
Klub zdravia Banská Bystrica @ Spoločenské centrum
okt 13 @ 17:00 – 18:00
Klub zdravia Banská Bystrica 13. 10. 2020 o 17.00 hod. Toxikológia duše I. Mgr. Bohumil Kern, lektor OZ Život a zdravie 03. 11. 2020 o 17.00 hod. Ako nájsť pokoj vo svete strachu Filip Soós[...]
14
15
16
17
Bohoslužba ONLINE 9:30
Bohoslužba ONLINE @ Zbor Zvolen
okt 17 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola Jozef Kučera Klikni TU na odkaz na vysielanie 10:50  –  Kázanie Božieho slova Knapeková Hedviga Klikni TU na odkaz na vysielanie Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ[...]
18
19
20
21
22
23
24
Bohoslužba ONLINE 9:30
Bohoslužba ONLINE @ Zbor Zvolen
okt 24 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola Jozef Kučera Klikni TU na odkaz na vysielanie Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ Krupina BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ Žiar nad Hronom BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
25
26
27
28
29
30
31
Bohoslužba ONLINE 9:30
Bohoslužba ONLINE @ Zbor Zvolen
okt 31 @ 9:30 – 10:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola Jozef Kučera Klikni TU na odkaz na vysielanie Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ Krupina BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ Žiar nad Hronom BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ