máj
18
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 18 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Javorková Terézia







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Lagaňa Rastislav




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Knapek Libor



máj
21
Ut
2019
Klub zdravia Banská Bystrica @ Spoločenské centrum
máj 21 @ 17:00 – 19:00
máj
25
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
máj 25 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



jún
1
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Soós Filip







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



jún
8
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hric Peter







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna



jún
15
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kapusta Tibor







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



jún
22
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



jún
29
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
jún 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



júl
6
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 6 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Hreňo Michal



júl
13
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
júl 13 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Knapeková Hedviga







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Videozáznam




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



Ne Po Ut St Št Pi So
1
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 1 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rastislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Knapek Libor
2
3
4
5
6
7
8
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 8 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Chomistek Jozef Krupina Videozáznam Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.
9
10
11
12
13
14
15
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 15 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Soós Bronislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan
16
17
18
19
20
21
22
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 22 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Šopoň Emanuek Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Hreňo Michal Krupina Kučera Jozef Žiar nad Hronom Kováč Jozef
23
24
25
26
27
28
29
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 29 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Nehyba Jan Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Soós Bronislav Žiar nad Hronom Kučera Jozef