feb
28
Št
2019
Sprievodné prednášky k výstave Biblia na cestách @ Krajská knižnica Ľudovíta Štúra
feb 28 @ 16:30 – 18:30
mar
2
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 2 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Hreňo Michal







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Audiozáznam



mar
9
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 9 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Špalek Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Bohoslužba v zbore Zvolen




Krupina


Bohoslužba v zbore Zvolen




Žiar nad Hronom


Čík Peter



mar
11
Po
2019
Odhaľte svet Biblie – cyklus prednášok @ Kultúrne centrum
mar 11 @ 17:00 – 19:00
mar
12
Ut
2019
Unikátna putovná výstava Biblia na cestách @ Mestské kultúrne centrum
mar 12 @ 8:00 – 18:00
mar
13
St
2019
Unikátna putovná výstava Biblia na cestách @ Mestské kultúrne centrum
mar 13 @ 8:00 – 18:00
mar
14
Št
2019
Unikátna putovná výstava Biblia na cestách @ Mestské kultúrne centrum
mar 14 @ 8:00 – 18:00
Sprievodné prednášky k výstave Biblia na cestách @ Krajská knižnica Ľudovíta Štúra
mar 14 @ 16:30 – 18:30
mar
15
Pi
2019
Unikátna putovná výstava Biblia na cestách @ Mestské kultúrne centrum
mar 15 @ 8:00 – 18:00
mar
16
So
2019
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 16 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Lagaňa Rastislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Greš Ján




Krupina


Kolesár František




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



Ne Po Ut St Št Pi So
1
2
3
4
5
6
7
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 7 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Urbánek Boris Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Hreňo Michal Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan
8
9
10
11
12
13
14
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 14 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rastislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Kučera Jozef Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.
15
16
17
18
19
20
21
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 21 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Javorková Terézia Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Urbánek Boris Krupina Lagaňa Rastislav Žiar nad Hronom Kováč Jozef
22
23
24
25
26
27
28
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 28 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Audiozáznam
29
30