okt
1
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 1 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Terézia Javorková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


František Babjarčík




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



okt
8
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 8 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


Libor Knapek




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



okt
15
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 15 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Matúš Fašang




Žiar nad Hronom


Videozáznam



okt
22
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Hedviga Knapeková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Lagaňa




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



okt
29
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
okt 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Emanuel Šopoň




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



nov
5
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 5 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Rastislav Lagaňa




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Jozef Kučera




Krupina


František Babajrčík




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



nov
12
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 12 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Kučera




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Libor Knapek




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Anna Šarkóziová ml.



nov
19
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 19 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Dominika Hlivková




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Matúš Fašang




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Jozef Kováč



nov
26
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
nov 26 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Jozef Chomistek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Boris Urbánek




Krupina


Rastislav Lagaňa




Žiar nad Hronom


Jozef Kučera



dec
3
So
2022
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
dec 3 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola


11:25  –  Kázanie Božieho slova


Boris Urbánek




Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Rastislav Špalek




Krupina


Jozef Kučera




Žiar nad Hronom


Dušan Šarkózi



Ne Po Ut St Št Pi So
1
2
3
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 3 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Peter Čík Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Libor Knapek Krupina Jozef Kučera Žiar nad Hronom Dušan Šarkózi
4
5
6
7
8
9
10
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 10 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Jozef Chomistek Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Jozef Kučera Krupina Matúš Fašang Žiar nad Hronom Videozáznam
11
12
13
14
15
16
17
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 17 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Jozef Kučera Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Matúš Fašang Krupina František Babjarčík František Babjarčík Anna Šarkóziová ml.
18
19
20
21
22
23
24
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
sep 24 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:25  –  Kázanie Božieho slova Emanuel Šopoň Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Boris Urbánek Krupina Rastislav Lagaňa Žiar nad Hronom Jozef Kováč
25
26
27
28
29
30