feb
22
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 22 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Šopoň Emanuek







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Hreňo Michal




Krupina


Kučera Jozef




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



feb
29
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 29 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Nehyba Jan







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Knapek Libor




Krupina


Soós Bronislav




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



mar
7
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 7 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Knapeková Hedvida







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kučera Jozef




Krupina


Lagaňa Rastislavv




Žiar nad Hronom


Šarkóziová Anna ml.



mar
14
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 14 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Urbánek Boris







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kapusta Tibor




Krupina


Videozáznam




Žiar nad Hronom


Šarkózi Dušan



mar
21
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 21 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Kučera Jozef







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Kern Bohumil




Krupina


Babjarčík František




Žiar nad Hronom


Kováč Jozef



mar
28
So
2020
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
mar 28 @ 9:30 – 12:30



Program bohoslužby


09:30  –  Sobotná škola

11:15  –  Kázanie Božieho slova




Kázanie Božieho slova


Bielik Stanislav







Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku


Banská Štiavnica


Urbánek Boris




Krupina


Pobožnosť v zbore Zvolen




Žiar nad Hronom


Kučera Jozef



Ne Po Ut St Št Pi So
1
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 1 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Lagaňa Rastislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Kučera Jozef Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Knapek Libor
2
3
4
5
6
7
8
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 8 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Kučera Jozef Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Chomistek Jozef Krupina Videozáznam Žiar nad Hronom Šarkóziová Anna ml.
9
10
11
12
13
14
15
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 15 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Soós Bronislav Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Babjarčík František Žiar nad Hronom Šarkózi Dušan
16
17
18
19
20
21
22
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 22 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Šopoň Emanuek Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Hreňo Michal Krupina Kučera Jozef Žiar nad Hronom Kováč Jozef
23
24
25
26
27
28
29
Bohoslužba 9:30
Bohoslužba @ Zbor Zvolen
feb 29 @ 9:30 – 12:30
Program bohoslužby 09:30  –  Sobotná škola 11:15  –  Kázanie Božieho slova Kázanie Božieho slova Nehyba Jan Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku Banská Štiavnica Knapek Libor Krupina Soós Bronislav Žiar nad Hronom Kučera Jozef