BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//37.9.175.189//NONSGML kigkonsult.se iCalcreator 2.26.9// CALSCALE:GREGORIAN METHOD:PUBLISH X-FROM-URL:https://casdzvolen.sk X-WR-TIMEZONE:Europe/Bratislava BEGIN:VTIMEZONE TZID:Europe/Bratislava X-LIC-LOCATION:Europe/Bratislava BEGIN:STANDARD DTSTART:20231029T030000 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0100 RDATE:20241027T030000 TZNAME:CET END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:20240331T020000 TZOFFSETFROM:+0100 TZOFFSETTO:+0200 RDATE:20250330T020000 TZNAME:CEST END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE BEGIN:VEVENT UID:ai1ec-3861@casdzvolen.sk DTSTAMP:20240329T080622Z CATEGORIES;LANGUAGE=sk-SK:Kalendár bohoslužieb CONTACT: DESCRIPTION:
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n\n
Jozef Kučera
\n\n\n
Klikni TU na odkaz na vysielanie
\n
\n
\n
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zbo roch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\n
<
/br>
Krupina
\n\nB OHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px'>BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ\n
br>
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n\n
Jozef Kučera
\n\n\n
Klikni TU na odkaz na vysielanie
\n
\n
\n
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zbo roch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\n
<
/br>
Krupina
\n\nB OHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px'>BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ\n
br>
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n\n
Jozef Kučera
\n\n\n
Klikni TU na odkaz na vysielanie
\n
\n
\n
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zbo roch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\n
<
/br>
Krupina
\n\nB OHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px'>BOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ\n
br>
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\n\nKlikni TU na odkaz na vysielani e
\n
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nDominika Hlivková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽi ar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nJá n Greš
\nKrupina
\n\nDaniel Márfoldi
\nŽiar nad Hro nom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hronom
\n\nV ideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nVideozáznam
\n
br>
K ázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px\;font-weight:bold'>Banská Štia vnica\n\nLib or Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTibor Kapusta
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nMatúš Fašand
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad H ronom
\n\nVid eozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBOHOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\n< br />
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n
Bans ká Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nEmanuel Šopoň
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nBohumil Kern
\nKrupina
\n\nBohoslužba zrušená – Banská Štiavnica
\nŽiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nTe rézia Javorková
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Chomistek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽia r nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar na d Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nBohoslužba sa NEKONÁ
\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nDaniel Márföldi
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nBohoslužba sa NEKONÁ
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Zbor Zvolen
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemic ké opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKázanie Božieho slov a v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\n
Jozef Kučera
\n<
/br>
Krupina
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa bohosluž ba NEKONÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\nVzhľadom na aktuálne pande mické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\n
\n
\n
Zbor Zvolen
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemic ké opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKázanie Božieho slov a v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\n
Rastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa boho služba NEKONÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\nVzhľadom na aktuálne p andemické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\n
\n
\n
Zbor Zvolen
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemic ké opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKázanie Božieho slov a v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\n
Vzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKr upina
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatren ia sa bohoslužba NEKONÁ
\n
\n
\n
Zbor Zvolen
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemic ké opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKázanie Božieho slov a v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\n
Vzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nKr upina
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatrenia sa bohoslužba NEKONÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\nVzhľadom na aktuálne pandemické opatren ia sa bohoslužba NEKONÁ
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nJ ozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nDa niel Márfoldi
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nFrantišek Kolesár
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nRa stislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJohn Scharffenberg
\n< br />
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n
Bans ká Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nJ ozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nJoze f Chomistek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad H ronom
\n\nJoz ef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nDominika Hlivková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nLibor Knapek
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nTerézia Javorková
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nJa n Nehyba
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽiar nad Hronom
\n\nD ušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nSamuel Ondrušek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nDominika Hlivková
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽia r nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽi ar nad Hronom
\n\nLibor Knapek
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nSamuel Ondrušek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽia r nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar na d Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTibor Kapusta
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nVIDEOZÁZNAM
\n
br>
K ázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px\;font-weight:bold'>Banská Štia vnica\n\nLib or Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hro nom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBohoslužba v zbore Banská Štiavni ca
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okr sku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nDaniel Huvar
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJán Hanko
\nKáz anie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavn ica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hrono m
\n\nJozef K učera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nSamuel Ondrušek
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hro nom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nBohoslužba v zbore Zvolen
\nKrupina
\n \nLibor Knapek
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nTibor Kapusta
\nKrupina
\n\nVdeozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nV ideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\nBOHOSLUŽBA ZRUŠ ENÁ
\n
\n
Kázanie Božieho slova v ostatný ch zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nTibor Kapusta
\n
Krupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
center>
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nBo humil Kern
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nPeter Čík
\nKáz anie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavn ica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hrono m
\n\nDušan Š arkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nV ideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nMa túš Fašang
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Fran tišek Babjarčík
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nEmanuel Šopoň
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\nBOHOSLUŽBA v zbore Zvolen z techn ických príčin ZRUŠENÁ
\nKázanie Božieho slova v ostatnýc h zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\n
br>
K rupina
\n\nLi bor Knapek
\nŽiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nVide ozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽia r nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nEmanuel Šopoň
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hronom
\n\nJ ozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babajrčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hro nom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nDominika Hlivková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nMatúš Fašang
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽia r nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nRastislav Špalek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nJoze f Kučera
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽiar nad Hronom
\n\nV ideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTibor Kapusta
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Plachý
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nDuša n Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nJoze f Kučera
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Čítané slovo
\n\nIveta Krnáčová / Iveta Tothová
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\nbr>
\nB anská Štiavnica
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nVide ozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nDaniel Márfoldi
\n
Žiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nVideozáznam
\n
br>
K ázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px\;font-weight:bold'>Banská Štia vnica\n\nMat úš Fašang
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar na d Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nJá n Muráň
\nKrupina
\n\nBohoslužba v zbore B.Štiavnica
\nŽiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nFrantišek Kolesár
\nKrupina
\n\nBohoslužba v zbore B.Štiavnica
\n< p>Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nBohoslužba v zbore Krupina
\nKrupina
\n\nSamuel Ondrušek
\n<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nTibor Kapusta
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nBO HOSLUŽBA ZRUŠENÁ
\nKrupina
\n\nJaroslav Novota
\nŽi ar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nBOHO SLUŽBA ZRUŠENÁ
\nKrupina
\n\nJozef Chomistek
\n
Žiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar na d Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nEmanuel Šopoň
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\nModlitebňa SLO VO ŽIVOTA
\nAkademická 20 (oproti Lesníckej škole)
\nod 09.30 hod.
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽi ar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\nModlitebňa SLOVO ŽIVOTA
\nAkademická 20 ( oproti Lesníckej škole)
\nod 09.30 hod.
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\nModlitebňa SL OVO ŽIVOTA
\nAkademická 2 0 (oproti Lesníckej škole)
\nod 09.30 hod.
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\nModlitebňa SLO VO ŽIVOTA
\nAkademická 20 (oproti Lesníckej škole)
\nod 09.30 hod.
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\nModlitebňa S LOVO ŽIVOTA
\nAkademická 20 (oproti Lesníckej škole)
\nod 09.30 hod.
\n\nMatúš Fašang
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hro nom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nSamuel Ondrušek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar na d Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTibor Kapusta
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nMarek Majtán
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nJo zef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kováč
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nRa stislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nLibor Knapek
\nŽiar na d Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nMatú š Fašang
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hron om
\n\nVideoz áznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nDaniel Márföldi
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBohoslužba v zbore Banská Štiavni ca
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okr sku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nSamuel Ondrušek
\nKrupina
\n< /br>
\nBohoslužba v zbore Banská Štiavnica
\nŽiar nad Hronom
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px'>Videozáznam\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Chomistek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJán Hanko
\nKáz anie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavn ica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hrono m
\n\nAnna Ša rkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nČítané slovo
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nRa stislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/br>
Žiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Plachý
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar na d Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
br>
Ž iar nad Hronom
\n\nMatúš Fašang
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nČítané slovo
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nTi bor Kapusta
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad H ronom
\n\nDuš an Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nBohoslužba v zbore Krupina
\nKrupina
\n \nPeter Čík
\nŽiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nRa stislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nLibor Knapek
\nŽiar na d Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nMarek Gurka
\n
br>
K ázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px\;font-weight:bold'>Banská Štia vnica\n\nJoz ef Kučera
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nČítané slovo
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hro nom
\n\nVideo záznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nJaroslav Palovič
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nAnna Šarkóziová ml.
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nJoze f Chomistek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\nŽia r nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:25 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nBoris Urbánek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar na d Hronom
\n\nLibor Knapek
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽi ar nad Hronom
\n\nMatúš Fašang
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nDuša n Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nMatúš Fašang
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nTibor Kapusta
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nŽiar nad Hronom
\n\nV ideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nD ušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLi bor Knapek
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n
Žiar nad Hronom
\n\nSamuel Ondrušek
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar na d Hronom
\n\nDušan Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJan Nehyba
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nStan islav Jančula
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nHedviga Knapeková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nRastislav Lagaňa
\nKrupina
\n\nFrantišek Babjarčík
\n\n
Žiar nad Hronom
\n\nVideozáznam
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Chomistek
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJán Hanko
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nJoze f Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nMikuláš Pavlík
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nOkrskové zhromaždenie v zbore Zvolen
\nKrupina
\n< /br>
\nOkrskové zhromažde nie v zbore Zvolen
\nŽiar nad Hronom
\n\nOkrskové zhromaždenie v zbor e Zvolen
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJán Hanko
\nKáz anie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavn ica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nLibor Knapek
\nŽiar nad Hrono m
\n\nDušan Š arkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nOndrej Šmidriak
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLibor Knapek
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hronom
\n\nM atúš Fašang
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJozef Kučera
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nJo zef Chomistek
\nKrupina
\n\nMatúš Fašang
\nŽiar nad Hronom
\n\nA nna Šarkóziová
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nBoris Urbánek
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nJán Hanko
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar nad Hron om
\n\nJozef Kučera
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nMarek Gurka
\n
br>
K ázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\n< p style='text-align: center\;font-size:14px\;font-weight:bold'>Banská Štia vnica\n\nBor is Urbánek
\nKrupina
\n\nJozef Kučera
\nDuša n Šarkózi
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nTerézia Javorková
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJozef Kučera
\nKrupina
\n\nRastislav Lagaňa
\nŽi ar nad Hronom
\n\nJan Nehyba
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nRastislav Lagaňa
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nTibor Kapusta
\nKrupina
\n\nVideozáznam
\nŽiar na d Hronom
\n\nLibor Knapek
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJOZEF KUČERA
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLI BOR KNAPEK
\nKrupina
\n\nMATÚŠ FAŠANG
\nANNA ŠARKÓZIOVÁ
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nRASTISLAV LAGAŇA
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nJOZEF CHOMISTEK
\nKrupina
\n\nJOZEF KUČERA
\n
Žiar nad Hronom
\n\nDUŠAN ŠARKÓZI
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nDANIEL MÁRFÖLDI
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nLIBOR KNAPEK
\nKrupina
\n\nVIDEOZÁZNAM
\nŽiar nad Hronom
\n\nJ OZEF KUČERA
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJAN NEHYBA
\nKá zanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiav nica
\n\nJOZE F KUČERA
\nKrupina
\n\nMATÚŠ FAŠANG
\nŽiar nad Hron om
\n\nVIDEOZ ÁZNAM
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nEMANUEL ŠOPOŇ
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nJÁN HANKO
\nKrupina
\n\nJOZEF KUČERA
\nŽiar nad Hro nom
\n\nANNA ŠARKÓZIOVÁ
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJOZEF KUČERA
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nRA STISLAV LAGAŇA
\nKrupina
\n\nMATÚŠ FAŠANG
\nŽiar na d Hronom
\n\nDUŠAN ŠARKÓZI
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nTERÉZIA JAVORKOVÁ
\n\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n< /p>\n
Bansk á Štiavnica
\n\nJOZEF KUČERA
\nKrupina
\n\nLIBOR KNAPEK
\n
p>\n
Žiar n ad Hronom
\n\nVIDEOZÁZNAM
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nBORIS URBÁNEK
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nSPOLOČNÉ ZHROMAŽDENIE V ZBORE KRUPINA
\nKrupina
\n\n
FRANTIŠEK KOLESÁR
\nŽiar nad Hronom
\n\nJOZEF KUČERA
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJOZEF CHOMISTEK
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nBORIS URBÁNEK
\nKrupina
\n\nJOZEF KUČERA
\nŽiar na d Hronom
\n\nDUŠAN ŠARKÓZI
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nRASTISLAV LAGAŇA
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\np>\n
Banská Štiavnica
\n\nMATÚŠ FAŠANG
\nKrupina
\n\nVIDEOZÁZNAM
\nŽiar nad Hronom
\n\nA NNA ŠARKÓZIOVÁ
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJOZEF KUČERA
\n
<
/br>
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Šti avnica
\n\nLI BOR KNAPEK
\nKrupina
\n\nNICOLE DURANOVÁ
\nŽiar nad Hronom
\n\nD UŠAN ŠARKÓZI
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nJAROSLAV NOVOTA
\nKázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n\nBanská Štiavnica
\n\nJOZEF KUČERA
\nKrupina
\n\nMATÚŠ FAŠANG
\nŽiar nad Hronom
\n\nV IDEOZÁZNAM
\n
\n
\n
Program bohoslužby
\n\n09:30 – Sobot ná škola
\n\n11:00 – Kázanie Božieho slova
\n\nTIBOR KAPUSTA
\n
Kázanie Božieho slova v ostatných zboroch nášho okrsku
\n \nBanská Š tiavnica
\n\nLIBOR KNAPEK
\nKrupina
\n\nRASTISLAV LAGAŇA
\n
<
/p>\n
Žiar nad Hronom
\n\nJOZEF KUČERA
\n
\n